|  | 

Hobby i Rekreacja

Twister – dziwna gra. Dla kogo

Twister to jedna z najdziwniejszych gier towarzyskich, jakie wymyślił człowiek. Do dziś wielu się zastanawia, komu ta gra jest dedykowana. Przecież nikt poważny w zabawę z Twisterem się nie weźmie. Dla dzieci natomiast gra jest często zbyt obsceniczna i przeładowana seksistowskimi sytuacjami i pozami.W Twistera najlepiej się gra w kilka osób, przynajmniej tak zapewnia producent. Gra polega na tym, że w wyniku ślepego losowania gracze otrzymują przykaz postawienia na danym polu nogi, lub dłoni. W efekcie może dojść do tego, że gracz będzie musiał dokonać nie lada wyczynu i mocno się pogimnastykować. Oczywiście swoją pozę będzie musiał nieustannie utrzymywać, mimo że na planszy pojawią się inni gracz zmuszani w podobny sposób do swoistej gimnastyki. Często się zdarza, że gracze będą zmuszeni do tego, by przylegać do siebie ciałami i dotykać się w intymnych miejscach.To na pewno nie jest gra dla starszych ludzi i dla tych, którzy są słabi psychicznie w dwuznacznych sytuacjach erotycznych sex demotywatory.

twister-dziwna-gra-dla-kogo

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Duże łóżko w sypialni to sprawdzone rozwiązanie, na które jednak nie każdy może sobie pozwolić. W przypadku salonu odgrywającego rolę sypialni znakomitym pomysłem są sofy rozkładane równie wygodne w użytkowaniu, jak łóżka czy narożniki z funkcją spania. Nie zajmują dużo miejsca, a przy tym doskonale zdobią wnętrze. Upiększają przestrzeń mieszkalną, czyniąc ją równie niezwykle funkcjonalną.

  • Rap

    Rap

    Lubię rap, ale nie taki gdzie nawija się cały czas o biedzie, bezsensie itp. Lubie np grupke Fenomen, Owal McDwa, Liroy (roolz). Rap może dla mnie być zajebisty ale może być dla mnie też najgorszą muzyką jaką słyszałem. Ale ofkorz nie słucham tylko RAPu, uwielbiam muzyke każdego rodzaju. Są oczywiście wyjątki ale bardzo małe… Spokojna