|  | 

Hobby i Rekreacja

Twister – dziwna gra. Dla kogo

Twister to jedna z najdziwniejszych gier towarzyskich, jakie wymyślił człowiek. Do dziś wielu się zastanawia, komu ta gra jest dedykowana. Przecież nikt poważny w zabawę z Twisterem się nie weźmie. Dla dzieci natomiast gra jest często zbyt obsceniczna i przeładowana seksistowskimi sytuacjami i pozami.W Twistera najlepiej się gra w kilka osób, przynajmniej tak zapewnia producent. Gra polega na tym, że w wyniku ślepego losowania gracze otrzymują przykaz postawienia na danym polu nogi, lub dłoni. W efekcie może dojść do tego, że gracz będzie musiał dokonać nie lada wyczynu i mocno się pogimnastykować. Oczywiście swoją pozę będzie musiał nieustannie utrzymywać, mimo że na planszy pojawią się inni gracz zmuszani w podobny sposób do swoistej gimnastyki. Często się zdarza, że gracze będą zmuszeni do tego, by przylegać do siebie ciałami i dotykać się w intymnych miejscach.To na pewno nie jest gra dla starszych ludzi i dla tych, którzy są słabi psychicznie w dwuznacznych sytuacjach erotycznych.

twister-dziwna-gra-dla-kogo

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • I’m not over

    I’m not over

    Moich przemyśleń ciąg dalszy. Wczoraj rano wydawało mi się, że już względnie sobie poukładałam w głowie. Miałam nadzieję, że wszystko wróciło do dawnej normy, tylko nieco zmieniłam niektóre poglądy. Na to ‘wszystko’ naszedł Kuba i pokazał mi kolejny film. Jak dla mnie był o wiele bardziej poruszający. Racjonalnie wytłumaczył to, w co wierzyłam, tylko że

  • Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Duże łóżko w sypialni to sprawdzone rozwiązanie, na które jednak nie każdy może sobie pozwolić. W przypadku salonu odgrywającego rolę sypialni znakomitym pomysłem są sofy rozkładane równie wygodne w użytkowaniu, jak łóżka czy narożniki z funkcją spania. Nie zajmują dużo miejsca, a przy tym doskonale zdobią wnętrze. Upiększają przestrzeń mieszkalną, czyniąc ją równie niezwykle funkcjonalną.