|  | 

Hobby i Rekreacja

Muzeum Lego Karpacz

Całe miasteczka zbudowane z klocków lego, możemy obejrzeć również w Polsce. Przy aplauzie i pozwoleniu właścicieli prawdziwej, duńskiej ekspozycji, miejsce z modelami z klocków lego jest i dla naszych dzieci ogólnie dostępne.

Muzeum lego Karpacz w swojej ofercie i swoich katalogach poleca wszystkim, nie tylko tym, dla których klocki lego są pasją. Modele i eksponaty zbudowane z tych małych klocków znajdują się tam na dwóch piętrach budynku, w dziewięciu tematycznych salach, w każdej chwili można wprawić je w ruch, a przy eksponatach znajdują się pisemne informacje na ich temat.
Turyści odwiedzający to niesamowite miejsce, mogą w odpowiednim pomieszczeniu rozpocząć budowę swoich własnych modeli, a po zakończeniu wizyty w muzeum, zakupić w sklepie zestawy lego, które sprawią, że w zaciszu domowym dzieci i dorośli będą rozwijać nowo nabytą pasję budowania i kreowania.
Klocki lego rozwijają wyobraźnię i stwarzają, że człowiek kreuje budowle i postacie według własnych inspiracji i na podstawie własnych decyzji..

muzeum-lego-karpacz

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • I’m not over

    I’m not over

    Moich przemyśleń ciąg dalszy. Wczoraj rano wydawało mi się, że już względnie sobie poukładałam w głowie. Miałam nadzieję, że wszystko wróciło do dawnej normy, tylko nieco zmieniłam niektóre poglądy. Na to ‘wszystko’ naszedł Kuba i pokazał mi kolejny film. Jak dla mnie był o wiele bardziej poruszający. Racjonalnie wytłumaczył to, w co wierzyłam, tylko że

  • Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Duże łóżko w sypialni to sprawdzone rozwiązanie, na które jednak nie każdy może sobie pozwolić. W przypadku salonu odgrywającego rolę sypialni znakomitym pomysłem są sofy rozkładane równie wygodne w użytkowaniu, jak łóżka czy narożniki z funkcją spania. Nie zajmują dużo miejsca, a przy tym doskonale zdobią wnętrze. Upiększają przestrzeń mieszkalną, czyniąc ją równie niezwykle funkcjonalną.