|  | 

Hobby i Rekreacja

Zostań wielkim wodzem

Zostań wielkim wodzem: niejednokrotnie tym własne hasłem producenci gier mamią swoich potencjalnych klientów. Oczywiście słowo mama jest tutaj powiedziane na wyrost, bowiem każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że gry komputerowe są dla ludzi, ale ludzi, którzy potrafią sobie ilość gry dawkować i nie przesadzają z przesiadywaniem przed monitorem. Nie ma żadnych wątpliwości, że gry strategiczne zajmują wiele czasu, niekiedy gra na jednej planszy zajmuje wiele tygodni, toteż nie możemy sobie pozwolić, by gry nami zawładnęły i sprawiły, że zaniedbamy swoje obowiązki.Bycie wielkim wodzem jednak intryguje, toteż każdy posiadacz komputera wcześniej czy później decyduje się na to, by zainstalować gry strategiczne i spróbować swoich sił w tego rodzaju przygodzie. Oczywiście samych gier jest wiele, nie będziemy wymieniali nazw – każdy zapewne zna doskonale rynek strategii. Jednym razem rywalizujemy na planszy starych cywilizacji budując swoją potęgę od epoki kamienia łupanego. Innym razem będziemy toczyli walkę na morzach i oceanach wcielając się w rolę piratów. Jeszcze następnym razem grywać będziemy walczyć o wolność galaktyki i panowanie w przestworzach. Możliwości jest bardzo wiele – za sprawą komputera rzeczywiście możemy pokusić się o to, by zostać wodzem wielkiej cywilizacji i wielkiego imperium. A że tylko w świecie wirtualnym…Bez dwóch zdań – dzisiejsze techniki komputerowe dają przeogromne wręcz możliwości. Jednym razem myślimy o tym, by się ucieszyć malutką grą on line, innym razem inwestujemy czas i energię na gry zdecydowanie bardziej skomplikowane i czasochłonne, gry, które wymagają niesamowitej wręcz precyzji i dokładności przewidywania. Prawdziwi budzą się w nas wówczas stratedzy. Dlatego też pamiętajmy, gry to świetna sprawa, bycie wodzem wielkiego wirtualnego imperium także daje wiele radości. Ale z grami nie wolno przesadzać i czas przed monitorem trzeba sobie racjonalnie planować.

zostan-wielkim-wodzem

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Duże łóżko w sypialni to sprawdzone rozwiązanie, na które jednak nie każdy może sobie pozwolić. W przypadku salonu odgrywającego rolę sypialni znakomitym pomysłem są sofy rozkładane równie wygodne w użytkowaniu, jak łóżka czy narożniki z funkcją spania. Nie zajmują dużo miejsca, a przy tym doskonale zdobią wnętrze. Upiększają przestrzeń mieszkalną, czyniąc ją równie niezwykle funkcjonalną.

  • Rap

    Rap

    Lubię rap, ale nie taki gdzie nawija się cały czas o biedzie, bezsensie itp. Lubie np grupke Fenomen, Owal McDwa, Liroy (roolz). Rap może dla mnie być zajebisty ale może być dla mnie też najgorszą muzyką jaką słyszałem. Ale ofkorz nie słucham tylko RAPu, uwielbiam muzyke każdego rodzaju. Są oczywiście wyjątki ale bardzo małe… Spokojna