|  | 

Hobby i Rekreacja

„Zło jeszcze Nigdy, nie było tak Niewinne”

W Serii F.E.A.R Wcielamy się w jednego z żołnierzy, specjalnie wyszkolonego oddziału do zwalczania terroryzmu na świecie, jak i zjawisk paranormalnych. Naszym oczą ukarzą się niewyobrażalne obrazy zła i rzeczy, które wychodzą poza ludzką świadomość, a koszmary przeradzają się w realne zdarzenia, które zmuszą Naszego bohatera do walki o życie. Gra została wydana w 2005 roku przez firmę Sierra, która słynie z zróżnicowanej rozgrywki, o charakterystycznej, dynamicznej akcji oraz świetniej oprawy graficznej i fabuły pełnej niespodziewanych zwrotów akcji. Seria F.E.A.R. posiada wszystkie te elementy, które sprawiają że gracz pozna prawdziwe oblicze zła. Jeżeli nie boisz się wyzwań, strach nie jest Ci obcy i nie możesz obejść się bez porządnego sprzętu do zwalczania zła, gra F.E.A.R. jest dla Ciebie stworzona. Na Co czekasz łap za broń i walcz o Swoje życie.

zlo-jeszcze-nigdy-nie-bylo-tak-niewinne

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • I’m not over

    I’m not over

    Moich przemyśleń ciąg dalszy. Wczoraj rano wydawało mi się, że już względnie sobie poukładałam w głowie. Miałam nadzieję, że wszystko wróciło do dawnej normy, tylko nieco zmieniłam niektóre poglądy. Na to ‘wszystko’ naszedł Kuba i pokazał mi kolejny film. Jak dla mnie był o wiele bardziej poruszający. Racjonalnie wytłumaczył to, w co wierzyłam, tylko że

  • Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Duże łóżko w sypialni to sprawdzone rozwiązanie, na które jednak nie każdy może sobie pozwolić. W przypadku salonu odgrywającego rolę sypialni znakomitym pomysłem są sofy rozkładane równie wygodne w użytkowaniu, jak łóżka czy narożniki z funkcją spania. Nie zajmują dużo miejsca, a przy tym doskonale zdobią wnętrze. Upiększają przestrzeń mieszkalną, czyniąc ją równie niezwykle funkcjonalną.