|  |  |  |  |  | 

Artykuły Felietony Nowości Porady Teksty

Wosk do depilacji z podgrzewaczem

Wosk do depilacji z podgrzewaczem
Depilacja wybranych partii ciała to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów przez kobiety, a niekiedy również mężczyzn, którzy chcą zachwycić swoją partnerkę gładką skórą bez nadmiernego owłosienia.
Do wyboru jest wiele metod, od tradycyjnej maszynki, pianki po zabiegi specjalistyczne, na przykład z wykorzystaniem lasera. Wiele zwolenniczek ma również wosk do depilacji. Niestety jedynym minusem jest ból spowodowany odrywaniem zastygniętego wosku, jednak efekt jest bardzo zadowalający. Plaster wosku należy usunąć zdecydowanym i szybkim ruchem, aby pozbyć się ewentualnych pozostałości.
Niezbędne produkty do wykonania zabiegu w domu można znaleźć w drogerii lub sklepie internetowym. W okno wyszukiwania wystarczy wpisać krótkie hasło, na przykład najlepszy wosk do depilacji z podgrzewaczem.
W wynikach pojawią się oferty produktów oraz linki prowadzące do witryny sklepu. Ceny zestawów są bardzo przystępne, najtańszy można zakupić za kilkanaście złotych.
Wosk jest również wykorzystywany w wielu salonach kosmetycznych, między innymi podczas tradycyjnej regulacji brwi. Pierwszy zabieg z wykorzystaniem wosku należy jednak przeprowadzić w najmniej bolesnym miejscu, najlepiej na skórze nóg. Następnie można przejść do pach oraz okolic bikini.

wosk-do-depilacji-z-podgrzewaczem

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Depilacja laserowa ile zabiegów?

    Depilacja laserowa ile zabiegów?

    Depilacja laserowa ile zabiegów? Co jaki czas należy je wykonywać? Depilacja laserowa jest najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się niechcianego owłosienia z naszego ciała. Zdecydowanie nie należy do najprzyjemniejszych, jednak oferuje dość długotrwały efekt w stosunku do pozostałych metod depilacji, ponieważ laser jako jedyny gwarantuje stały efekt, ponieważ cebulki włosów pozostają trwale zniszczone. Depilacja laserowa ile

  • Depilacja laserowa Warszawa

    Depilacja laserowa Warszawa

    Depilacja laserowa Warszawa Depilacja laserowa to ostatnio bardzo popularny zabieg, również wśród celebrytów i znanych postaci ze świata filmu, muzyki czy też mody, o czym świadczą wpisy na portalach społecznościowych zawierające lokowanie konkretnego urządzenia. Nowości pojawiające się na rynku umożliwiają samodzielne przeprowadzenie zabiegu w domu, jednak osoby bez doświadczenia powinny udać się do profesjonalnego salonu,