|  | 

Hobby i Rekreacja

The sims 3 zwierzaki simspedia

Wieczór filmowy

Każdy powód jest dobry, by spotkać się ze znajomymi i dobrze spędzić z nimi czas. Jednak nie zawsze mamy pomysł na to, bo moglibyśmy robić. Ile razy można przychodzić na imprezy? Z tego właśnie powodu wpadliśmy na genialny plan, by zorganizować wieczór filmowy. Wiemy, jakie nasi znajomi mają gusta, jeśli chodzi o kino, więc nie powinno być większego problemu z zorganizowanie tego. Jednak żadne z nas nie ma zbytnio pieniędzy na bilet, więc zostaniemy w domu. W takim razie zacznijmy od przeszukania chomikuj. Wydaje się nam, znajdziemy tam coś odpowiedniego na dobrze spędzony wieczór ze znajomymi. Jednak po dokładnym przeszukaniu ulubionych chomików, nie znajdujemy nic ciekawego. Są jeszcze torrenty. One nas jeszcze nigdy nie zawiodły i tak nie stanie się i tym razem, bo już po chwili mamy wybrany film, który już się ściąga na dysk twardy naszego komputera. Wystarczy trochę poczekać, a międzyczasie możemy przygotować popcorn i zimne napoje, które przydadzą się podczas tego domowego seansu.

the-sims-3-zwierzaki-simspedia

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • I’m not over

    I’m not over

    Moich przemyśleń ciąg dalszy. Wczoraj rano wydawało mi się, że już względnie sobie poukładałam w głowie. Miałam nadzieję, że wszystko wróciło do dawnej normy, tylko nieco zmieniłam niektóre poglądy. Na to ‘wszystko’ naszedł Kuba i pokazał mi kolejny film. Jak dla mnie był o wiele bardziej poruszający. Racjonalnie wytłumaczył to, w co wierzyłam, tylko że

  • Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Duże łóżko w sypialni to sprawdzone rozwiązanie, na które jednak nie każdy może sobie pozwolić. W przypadku salonu odgrywającego rolę sypialni znakomitym pomysłem są sofy rozkładane równie wygodne w użytkowaniu, jak łóżka czy narożniki z funkcją spania. Nie zajmują dużo miejsca, a przy tym doskonale zdobią wnętrze. Upiększają przestrzeń mieszkalną, czyniąc ją równie niezwykle funkcjonalną.