|  | 

Hobby i Rekreacja

Ry23 uliczny folwark tracklista

Muzyka z internetu

Nie wyobrażamy sobie dobrej zabawy bez wspaniałej muzyki, która uświetniłaby naszą imprezę. Przecież musi przynajmniej w tle coś lecieć, by goście nie zanudzili się na śmierć w ciszy, jaka zapanowałaby bez wspaniałych dźwięków instrumentów wypełniających salę. Dlatego właśnie przed rozpoczęciem naszej imprezy musimy wszystko przygotować. Tym razem zaczniemy od muzyki. Włączamy komputer i przeglądamy takie strony jak chomikuj czy torrenty w poszukiwaniu dobrych bitów, które sprawią, że impreza wyjdzie naprawdę wspaniale. Mamy tam szeroki wybór różnych gatunków, zespołów i utworów, wśród których możemy wybrać ten jeden, a raczej tych kilkadziesiąt, żeby nie zanudzić gości. Co dalej? Wystarczy je pobrać i przynieść potem na zabawę i przekazać naszego człowiekowi od muzyki, który będzie już wiedział, co powinien z tym zrobić. Jak widzimy, nie jest to zbyt trudne, a na pewno sprawi, że impreza będzie o wiele lepsza i ciekawsza. W końcu, kto chciałby przesiedzieć parę godzin w ciszy i smutku?

ry23-uliczny-folwark-tracklista

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • I’m not over

    I’m not over

    Moich przemyśleń ciąg dalszy. Wczoraj rano wydawało mi się, że już względnie sobie poukładałam w głowie. Miałam nadzieję, że wszystko wróciło do dawnej normy, tylko nieco zmieniłam niektóre poglądy. Na to ‘wszystko’ naszedł Kuba i pokazał mi kolejny film. Jak dla mnie był o wiele bardziej poruszający. Racjonalnie wytłumaczył to, w co wierzyłam, tylko że

  • Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Duże łóżko w sypialni to sprawdzone rozwiązanie, na które jednak nie każdy może sobie pozwolić. W przypadku salonu odgrywającego rolę sypialni znakomitym pomysłem są sofy rozkładane równie wygodne w użytkowaniu, jak łóżka czy narożniki z funkcją spania. Nie zajmują dużo miejsca, a przy tym doskonale zdobią wnętrze. Upiększają przestrzeń mieszkalną, czyniąc ją równie niezwykle funkcjonalną.