|  | 

Hobby i Rekreacja

Rodzina borgiów sezon 2 peb

Impreza

Dziś zastanowimy się jak zorganizować naprawdę dobrą imprezę tak, by nasi goście się nie zanudzili, a chętnie wpadli na jeszcze kolejną. Zacznijmy od muzyki. Korzystamy z tej, która została nam z poprzedniej imprezy, ale na pewno jest parę nowych kawałków, jakich nie mogłoby u nas zabraknąć. Dlatego zacznijmy od przeszukania chomikuj i torrenty. Na pewno znajdzie się tam coś, co nam się spodoba. Ba, nie tylko nam, ale również naszym gościom, których zamierzamy zaprosić na naszą zabawę. Przecież to dla nich to organizujemy. Sami możemy posłuchać muzyki kiedykolwiek i nie przejmować się opinią innych. Jednak wróćmy do samej imprezy. Czeka nas sporo pracy. Dopiero ogarnęliśmy muzykę, a trzeba jeszcze przygotować jedzenie, napoje (również te alkoholowej, jeśli chcemy, by impreza była lepsza), nie może zabraknąć ciekawych konkursów i nagród. To ostatnie wydaje nam się najtrudniejsze do przygotowania, ale sądzimy, że nawet z tym podołamy, dzięki czemu goście chętnie wrócą na naszą cudowną imprezę.

rodzina-borgiow-sezon-2-peb

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • I’m not over

    I’m not over

    Moich przemyśleń ciąg dalszy. Wczoraj rano wydawało mi się, że już względnie sobie poukładałam w głowie. Miałam nadzieję, że wszystko wróciło do dawnej normy, tylko nieco zmieniłam niektóre poglądy. Na to ‘wszystko’ naszedł Kuba i pokazał mi kolejny film. Jak dla mnie był o wiele bardziej poruszający. Racjonalnie wytłumaczył to, w co wierzyłam, tylko że

  • Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Duże łóżko w sypialni to sprawdzone rozwiązanie, na które jednak nie każdy może sobie pozwolić. W przypadku salonu odgrywającego rolę sypialni znakomitym pomysłem są sofy rozkładane równie wygodne w użytkowaniu, jak łóżka czy narożniki z funkcją spania. Nie zajmują dużo miejsca, a przy tym doskonale zdobią wnętrze. Upiększają przestrzeń mieszkalną, czyniąc ją równie niezwykle funkcjonalną.