|  | 

Hobby i Rekreacja

Polonez muzyka wrzuta

Pobieranie plików z internetu

Internet jest kopalnią materiałów do pobrania. Można tutaj znaleźć prawie wszystko: książki, filmy, artykuły, płyty. Pojawia się oczywiście pytanie o legalność tego typu rozwiązań. Zgodnie z polskim prawem pobieranie pirackich treści nie stanowi przestępstwa, problemem jest gdy te treści udostępniamy a do tego jeszcze w jakichś sposób na tym zarabiamy. Stroną na której można znaleźć mnóstwo treści do pobrania jest chomikuj. Bez konta możemy pobrać z niej pewną ograniczoną ilość danych, jeśli założymy konto ilość ta rośnie. Przy czym nie jest ona ograniczona. Jeśli chcemy pobierać więcej chomikuj umożliwia nam wykup dodatkowych pakietów danych. Udostępniając materiały zbieramy punktu, które potem możemy wymienić na dodatkowe pakiety. Innym rozwiązaniem są torrenty. Jest to pewien rodzaj pliku, który za pomocą odpowiedniej aplikacji umożliwia ściąganie i udostępnianie danych. O ile na chomikuj nie musimy nic udostępniać, to społeczności udostępniające torrenty często wymagają aktywności i dzielenia się swoimi danymi, co czyni to rozwiązanie mniej bezpiecznym w kwestii praw autorskich.

polonez-muzyka-wrzuta

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • I’m not over

    I’m not over

    Moich przemyśleń ciąg dalszy. Wczoraj rano wydawało mi się, że już względnie sobie poukładałam w głowie. Miałam nadzieję, że wszystko wróciło do dawnej normy, tylko nieco zmieniłam niektóre poglądy. Na to ‘wszystko’ naszedł Kuba i pokazał mi kolejny film. Jak dla mnie był o wiele bardziej poruszający. Racjonalnie wytłumaczył to, w co wierzyłam, tylko że

  • Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Duże łóżko w sypialni to sprawdzone rozwiązanie, na które jednak nie każdy może sobie pozwolić. W przypadku salonu odgrywającego rolę sypialni znakomitym pomysłem są sofy rozkładane równie wygodne w użytkowaniu, jak łóżka czy narożniki z funkcją spania. Nie zajmują dużo miejsca, a przy tym doskonale zdobią wnętrze. Upiększają przestrzeń mieszkalną, czyniąc ją równie niezwykle funkcjonalną.