|  | 

Hobby i Rekreacja

Parki rozrywki

Parki rozrywki dla dużych i małych dzieci.
Do parków rozrywki jesteśmy juz zabierano jako małe dzieci. Mowa oczywiście o wesołych miasteczkach, które prężnie działały od początków wiosny do późnej jesieni. Polecamy tutaj te kilkudniowe, które później wyruszają w trasę do innego miasta, ponieważ są czystsze, nowsze i lepiej zadbane. Będą w kilku (w Polsce) stałych, niestety ich stan pozostawiał wiele do życzenia. Zapuszczone miejsca, brudne, stary sprzęt, a bezpieczeństwo na karuzelach, szczególnie tych szybkich jest bardzo ważne. Te miejsca wyglądały jak z filmów grozy. Bardzo popularne są parki rozrywki w Niemczech, Anglii, Danii czy w Ameryce, chodź Disneyland jest chyba spełnieniem każdej osoby, bez względu na wiek. Czy małe dziecko, czy osoba, która jedzie ta, z dziećmi odnajdzie się w tym świecie, ponieważ każdy zna bajki Disneya; i każdy poczuje się tam jak małe dziecko.
Warto tez wspomnieć o parkach rozrywki w Polsce dla dorosłych, a przynajmniej od 16 lat. Mniejsze dzieci też mogą, ale muszę mieć określony wzrost, by nie wypaść z krzesełka oraz pisemną zgodę rodziców. Jest to ważne, ponieważ takie karuzele/siedziska czy inne maszyny są robione na dorosłe osoby, a nie na małe dzieci oraz osiągają też szybsze prędkości, ponieważ dorosła osoba jest wstanie znieść ze spokojem szybszą prędkość. Tego typu parki lubi osoba w każdym wieku, młodsze czy starsze osoby, które mają do siebie dystans. Ważne by znaleźć takie miejsce w, którym będziecie się dobrze czuli i odnaleźli w sobie małe dziecko.

parki-rozrywki

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • I’m not over

    I’m not over

    Moich przemyśleń ciąg dalszy. Wczoraj rano wydawało mi się, że już względnie sobie poukładałam w głowie. Miałam nadzieję, że wszystko wróciło do dawnej normy, tylko nieco zmieniłam niektóre poglądy. Na to ‘wszystko’ naszedł Kuba i pokazał mi kolejny film. Jak dla mnie był o wiele bardziej poruszający. Racjonalnie wytłumaczył to, w co wierzyłam, tylko że

  • Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Duże łóżko w sypialni to sprawdzone rozwiązanie, na które jednak nie każdy może sobie pozwolić. W przypadku salonu odgrywającego rolę sypialni znakomitym pomysłem są sofy rozkładane równie wygodne w użytkowaniu, jak łóżka czy narożniki z funkcją spania. Nie zajmują dużo miejsca, a przy tym doskonale zdobią wnętrze. Upiększają przestrzeń mieszkalną, czyniąc ją równie niezwykle funkcjonalną.