|  | 

Hobby i Rekreacja

Paintball Kraków

Kobiety są silne. Widzę to każdego dnia po sobie i po moich najbliższych. Doświadczamy rzeczy, których mężczyźni nie mogą sobie wyobrazić. Przeżywamy chwile, które dla nich byłyby zbyt trudne. Do tego od lat musimy walczyć z upodleniem, reifikacją, gorszym traktowaniem, szowinizmem. W wielu krajach wciąż mamy mniejsze prawa. Mniej zarabiamy, rzadziej osiągamy kierownicze stanowiska. Najczęściej naszą rolę próbuje sprowadzić się do rodzenia dzieci i prowadzenia domu. Choć my też mamy swoje marzenia, potrzeby, pragnienia. Stać nas na dużo więcej, niż się wydaje.

Dlatego nie bójmy się męskich zabaw i gier. Potrafimy być tak samo dobre, jak oni! Paintball Kraków to nie jest rozrywka tylko dla facetów. Tu równie dobrze mogą bawić się wszystkie dziewczyny. Liczy się przede wszystkim spryt oraz inteligencja. Przemyślana strategia i zaangażowanie całego zespołu – to prosty klucz do sukcesu w tej grze. Na pojedynek możecie wyzwać znajomych chłopaków. Pokażcie im, co mogą prawdziwe kobiety! Do boju!

paintball-krakow

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • I’m not over

    I’m not over

    Moich przemyśleń ciąg dalszy. Wczoraj rano wydawało mi się, że już względnie sobie poukładałam w głowie. Miałam nadzieję, że wszystko wróciło do dawnej normy, tylko nieco zmieniłam niektóre poglądy. Na to ‘wszystko’ naszedł Kuba i pokazał mi kolejny film. Jak dla mnie był o wiele bardziej poruszający. Racjonalnie wytłumaczył to, w co wierzyłam, tylko że

  • Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Duże łóżko w sypialni to sprawdzone rozwiązanie, na które jednak nie każdy może sobie pozwolić. W przypadku salonu odgrywającego rolę sypialni znakomitym pomysłem są sofy rozkładane równie wygodne w użytkowaniu, jak łóżka czy narożniki z funkcją spania. Nie zajmują dużo miejsca, a przy tym doskonale zdobią wnętrze. Upiększają przestrzeń mieszkalną, czyniąc ją równie niezwykle funkcjonalną.