|  |  |  |  |  | 

Artykuły Felietony Nowości Porady Teksty

Masaż rehabilitacyjny Warszawa

Masaż rehabilitacyjny Warszawa
Intensywny tryb życia, ciężka praca fizyczna bądź brak ruchu sprzyjają powstawaniu zwyrodnień i nadwyrężeń w okolicach kręgosłupa oraz w odcinku szyjnym. Każda dolegliwość powinna zostać skonsultowana z lekarzem, aby wykluczyć zmiany mogące świadczyć o groźnej chorobie.
Najczęściej stosowaną formą leczenia są masaże terapeutyczne, wykonywane przez doświadczonych i renomowanych rehabilitantów. Wiele placówek posiada umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu osoby posiadające ubezpieczenie zdrowotne oraz odpowiednie skierowanie mogą skorzystać z refundowanej serii zabiegów.
Niestety terminy w tego typu placówkach posiadają bardzo odlegle terminy, dlatego większość pacjentów decyduje się na rehabilitację w prywatnej placówce. Szukając odpowiedniego miejsca po wpisaniu w okno wyszukiwania krótkiego hasła, na przykład masaż rehabilitacyjny Warszawa w wynikach pojawią się adresy oraz dane kontaktowe polecanych miejsc.
Ceny jednorazowej wizyty to kwota około stu złotych. Decydując się na serię zabiegów można liczyć na obniżkę ceny. Pierwsze efekty są zauważalne już po pierwszym masażu. Pacjenci czują najczęściej rozluźnienie i ulgę. Bardzo ważne jest jednak aby nie przerywać cyklu masaży, gdyż może to nieść za sobą bolesne powikłania.

masaz-rehabilitacyjny-warszawa

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • I said I loved you

    I said I loved you

    Ciekawa jestem czy będzie Ci się chciało to czytać… Wróciłam z pasterki już ponad 2 godziny temu i tak siedzę na tym kompie bez konkretnego celu, wpatruję się w różę i myślę… o Bieszczadach, o nas, o tych 7 miesiącach… Przytuliłabym się teraz do Ciebie, strasznie mi Cię brakuje. Tak jak sobie myślę to dochodzę

  • Quo vadis, Domine?

    Quo vadis, Domine?

    W prawdzie jeszcze jestem bardzo młoda, ale czuję, że znalazłam się na życiowym zakręcie. Wyciszyłam się, w pewnym sensie zamknęłam się w sobie. Dużo ostatnio myślę, niewiele mówiąc o tym komukolwiek. Jedynie Kubie wczoraj powiedziałam. Siedział prawie do 2 w nocy. Rozmawialiśmy o Bogu, o życiu i wielu innych sprawach. Czas szybko płynął. Czułam, że