|  |  |  |  |  | 

Artykuły Felietony Nowości Porady Teksty

Masaż Pruszków

Masaż Pruszków
Jeżeli rozważasz masaż i nigdy na nim nie byłeś, masaż Pruszków zaprasza Cię. Istnieje wiele różnych typów masaży. Skąd masz wiedzieć, który jest odpowiedni dla Ciebie? Poniżej przedstawiamy podstawowy przegląd najczęstszych i najprzyjemniejszych masaży dostępnych w salonach masażu Spójrz, aby pomóc sobie zdecydować się na jeden!
Podstawowy masaż pleców: Na początek, być może warto wypróbować jedną z najbardziej podstawowych dostępnych usług, podstawowy masaż pleców. Jest to ograniczone w czasie – zazwyczaj – i może rozpocząć się od 15-minutowej sesji i przejść aż do 40 minutowej sesji. Podczas masażu pleców masażysta skupia się na – jak się domyślasz – wszystkich obszarach pleców, aby rozluźnić wszystkie spięte odcinki.
Masaż gorącymi kamieniami: W tego typu masażu terapeuta umieszcza gorące kamienie na różnych częściach ciała pacjenta, aby delikatnie rozluźnić napięte i zestresowane mięśnie.
Masaż aromaterapeutyczny: to podstawowy masaż ciała z suplementacją olejków aromaterapeutycznych. Oleje te są wybierane zgodnie z nastrojem potrzebnym do wywołania u pacjenta, czy to w celu pobudzenia, odstresowania, czy uspokojenia – olejki te dają efekt poprzez swój aromat, a to w połączeniu z masażem daje rewelacyjne efekty uśmierzające ból.

masaz-pruszkow

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • I said I loved you

    I said I loved you

    Ciekawa jestem czy będzie Ci się chciało to czytać… Wróciłam z pasterki już ponad 2 godziny temu i tak siedzę na tym kompie bez konkretnego celu, wpatruję się w różę i myślę… o Bieszczadach, o nas, o tych 7 miesiącach… Przytuliłabym się teraz do Ciebie, strasznie mi Cię brakuje. Tak jak sobie myślę to dochodzę

  • Quo vadis, Domine?

    Quo vadis, Domine?

    W prawdzie jeszcze jestem bardzo młoda, ale czuję, że znalazłam się na życiowym zakręcie. Wyciszyłam się, w pewnym sensie zamknęłam się w sobie. Dużo ostatnio myślę, niewiele mówiąc o tym komukolwiek. Jedynie Kubie wczoraj powiedziałam. Siedział prawie do 2 w nocy. Rozmawialiśmy o Bogu, o życiu i wielu innych sprawach. Czas szybko płynął. Czułam, że