|  | 

Hobby i Rekreacja

Koncerty w klubach

Wyższość koncertów w klubach nad plenerowymi
Koncerty w plenerze są na pewno znacznie tańsze, ale fani zespołu wolą zapłacić już za wejście do klubu na koncert tego, jednego zespołu niż darmowy koncert z tłumem przypadkowych ludzi. Koncerty przebiegają w sposób tradycyjny. Najpierw z godzinę do dwóch przed koncertem zbierają się ludzie, piją alkohol czy rozmawiają ze sobą nawzajem. Na takich koncertach jest tez przeważnie support, zespół mniej znany ale równie dobry. Oczywiście jak mamy do czynienia z koncertami w Polsce światowych gwiazd to wtedy supportem są znane i dobre zespoły. Po supporcie, który trwa do 30 minut następuje ta właściwa część zespołu, czyli na scenę chodzi i gra TA wyczekiwana grupa muzyczna. Koncert ich trwa do 2 godzin. Zazwyczaj, jeśli nie są gburami i zapatrzonymi w siebie osobami nastawionymi na chęć zysku, często są bisy, ale nie jest to na pewno przedłużenie wydarzenia o kolejne 2h.
Zaletą takich imprez na pewno jest atmosfera, ponieważ wszyscy znajdujący się w tym miejscu uwielbiają dany zespół i przyszli tu specjalnie dla niego. Zawsze pod sceną ludzie skaczą i tańczą najbardziej energicznie, aż do tych co stoją z boku i tylko się gibają na prawo i lewo, co wcale nie znaczy, ze mniej ich lubią czy szanują niż Ci z przodu. Bardzo często na koncertach danego zespołu możemy też zakupić ich płyty, koszulki czy całe albumy muzyczne, które zdołali wydać n przestrzeni lat swojej działalności. Warto wydać kilkadziesiąt złotych dla poczucia tej niesamowitej energii jaką dają takie wydarzenia i ludzie spotykający się wszyscy w jednym miejscu dla tych kilku osób na scenie. Na pewno zauważycie tę różnice miedzy takim koncertem, a plenerowym gdzie zespołów jest juz z 5.

koncerty-w-klubach

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • I’m not over

    I’m not over

    Moich przemyśleń ciąg dalszy. Wczoraj rano wydawało mi się, że już względnie sobie poukładałam w głowie. Miałam nadzieję, że wszystko wróciło do dawnej normy, tylko nieco zmieniłam niektóre poglądy. Na to ‘wszystko’ naszedł Kuba i pokazał mi kolejny film. Jak dla mnie był o wiele bardziej poruszający. Racjonalnie wytłumaczył to, w co wierzyłam, tylko że

  • Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Duże łóżko w sypialni to sprawdzone rozwiązanie, na które jednak nie każdy może sobie pozwolić. W przypadku salonu odgrywającego rolę sypialni znakomitym pomysłem są sofy rozkładane równie wygodne w użytkowaniu, jak łóżka czy narożniki z funkcją spania. Nie zajmują dużo miejsca, a przy tym doskonale zdobią wnętrze. Upiększają przestrzeń mieszkalną, czyniąc ją równie niezwykle funkcjonalną.