|  | 

Hobby i Rekreacja

Kabaret obsceniczny świntuszki

Dobrze spędzony wieczór

Każdy sposób jest dobry na wspaniałe spędzenie samotnego wieczoru. Tego dnia nikt z naszych znajomych nie miał zbytnio dla nas czasu, więc sami musimy się bawić we własnym towarzystwie. Nie mamy ochoty na muzykę, film, ale chętnie zagramy w jakąś ciekawą gierkę. Najpierw musimy jej poszukać, więc przeglądamy chomikuj i torrenty, bo jesteśmy pewni, że coś ciekawego zawsze się tam znajdzie. I bingo. Tak jest i tym razem. Pewien chomik udostępnij najnowszą wersję ulubionej gierki, która wydaje się naprawdę wciągająca i odpowiednia na samotny wieczór. W takim razie nie ma co czekać, pora ściągać i wkraczać w wirtualny świat. Nie marnujemy ani chwili i przygotowujemy się do gry. Mamy już przekąski, które powinny nam wystarczyć na parę godzin oraz gazowane napoje różnych firm, bo trudno było nam się zdecydować na jeden. Jednak wiemy, że się nie zmarnują. Zamierzamy przejść całą grę, a to podobno zajmie nam całe popołudnie. Nigdzie nam się w końcu nie spieszy. Nie tego wieczoru, więc możemy zaczynać.

kabaret-obsceniczny-swintuszki

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • I’m not over

    I’m not over

    Moich przemyśleń ciąg dalszy. Wczoraj rano wydawało mi się, że już względnie sobie poukładałam w głowie. Miałam nadzieję, że wszystko wróciło do dawnej normy, tylko nieco zmieniłam niektóre poglądy. Na to ‘wszystko’ naszedł Kuba i pokazał mi kolejny film. Jak dla mnie był o wiele bardziej poruszający. Racjonalnie wytłumaczył to, w co wierzyłam, tylko że

  • Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Duże łóżko w sypialni to sprawdzone rozwiązanie, na które jednak nie każdy może sobie pozwolić. W przypadku salonu odgrywającego rolę sypialni znakomitym pomysłem są sofy rozkładane równie wygodne w użytkowaniu, jak łóżka czy narożniki z funkcją spania. Nie zajmują dużo miejsca, a przy tym doskonale zdobią wnętrze. Upiększają przestrzeń mieszkalną, czyniąc ją równie niezwykle funkcjonalną.