|  | 

Hobby i Rekreacja

Gry komputerowe

W ostatnich czasach gry komputerowe znacznie zyskały na znaczeniu, chociażby z tego względu, że co poniektóre tytuły awansowały do rangi esportu, zrzeszając masy ludzi przed komputerami. Chociaż tak naprawdę, każdy mecz w danej grze wygląda dość podobnie, ponieważ rozgrywane są one na zazwyczaj jednej, czy kilku mapach/planszach, a po pewnym czasie ciężko jest dostrzec coś nowego, to jednak coś sprawia, że szczególnie młodzi ludzie, niekiedy omamieni wizją ogromnych pieniędzy i łatwego zarobku, zatracają się bez namysłu w wirtualnym świecie. Nie należy tego jednoznacznie potępiać, gdyż faktycznie każdy ma szansę zaistnieć w branży esportowej. Ważniejsze jest jednak to, że jeśli już ktoś poświęca masę czasu na dany tytuł, to powinien uczyć się na swoich błędach, tak samo jak w innych sportach doskonalić swoje umiejętności i nie poddawać się, gdy coś idzie nie po jego myśli, lecz przeanalizować swoje postępowanie i wziąć się do roboty. Nawet jeśli niczego się nie osiągnie w esporcie to przynajmniej lepiej nie doprowadzić do tego, by w pewnym momencie obudzić się na lodzie.

gry-komputerowe

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • I’m not over

    I’m not over

    Moich przemyśleń ciąg dalszy. Wczoraj rano wydawało mi się, że już względnie sobie poukładałam w głowie. Miałam nadzieję, że wszystko wróciło do dawnej normy, tylko nieco zmieniłam niektóre poglądy. Na to ‘wszystko’ naszedł Kuba i pokazał mi kolejny film. Jak dla mnie był o wiele bardziej poruszający. Racjonalnie wytłumaczył to, w co wierzyłam, tylko że

  • Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Duże łóżko w sypialni to sprawdzone rozwiązanie, na które jednak nie każdy może sobie pozwolić. W przypadku salonu odgrywającego rolę sypialni znakomitym pomysłem są sofy rozkładane równie wygodne w użytkowaniu, jak łóżka czy narożniki z funkcją spania. Nie zajmują dużo miejsca, a przy tym doskonale zdobią wnętrze. Upiększają przestrzeń mieszkalną, czyniąc ją równie niezwykle funkcjonalną.