|  | 

Hobby i Rekreacja

Gry hazardowe

Niejednokrotnie zdarza nam się wydać pieniądze bez większego namysłu, po czym żałujemy tego, co zrobiliśmy. Dzieje się to naprawdę często, a przecież można by je wydać na naprawdę całą masę różnych, ważniejszych rzeczy. Jak wynika z ostatnich badań, ludziom zdarza się najczęściej wydawać niepotrzebnie pieniądze na różnego rodzaju gry hazardowe, w tym także loterie. Możliwość polepszenia swojego losu jest naprawdę kusząca, niemniej jednak mało realna, choć nielicznym się to udaje. W każdym bądź razie nawet jeśli chcemy podjąć ryzyko, zgodnie z przysłowiem, że „kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana”, warto zachować zdrowy rozsądek. Jak to zrobić? Wystarczy z góry ustalić budżet, który wydamy na gry hazardowe, a dzięki temu możemy być niemal pewni, że nie stracimy naszego majątku i nie zostaniemy z niczym. Niektórzy mogą się sprzeciwiać takim poglądom, twierdząc, że im więcej wydają, tym większa szansa że wygrają. Tak w rzeczywistości jest, ale czy warto postawić cały swój majątek pod znakiem zapytania a potem tego żałować?

gry-hazardowe

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • I’m not over

    I’m not over

    Moich przemyśleń ciąg dalszy. Wczoraj rano wydawało mi się, że już względnie sobie poukładałam w głowie. Miałam nadzieję, że wszystko wróciło do dawnej normy, tylko nieco zmieniłam niektóre poglądy. Na to ‘wszystko’ naszedł Kuba i pokazał mi kolejny film. Jak dla mnie był o wiele bardziej poruszający. Racjonalnie wytłumaczył to, w co wierzyłam, tylko że

  • Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Duże łóżko w sypialni to sprawdzone rozwiązanie, na które jednak nie każdy może sobie pozwolić. W przypadku salonu odgrywającego rolę sypialni znakomitym pomysłem są sofy rozkładane równie wygodne w użytkowaniu, jak łóżka czy narożniki z funkcją spania. Nie zajmują dużo miejsca, a przy tym doskonale zdobią wnętrze. Upiększają przestrzeń mieszkalną, czyniąc ją równie niezwykle funkcjonalną.