|  | 

Hobby i Rekreacja

Galaktyczne podróże i eksploracja dżungli

Place zabaw to już nie tylko standardowe konstrukcje z tymi samymi i takimi samymi urządzeniami. Coraz częściej miejsca te przybierają jeszcze wspanialsze kształty, stylizowane są na różne formy, dostarczając dzieciom jeszcze więcej wrażeń. Dzisiejsze place zabaw przybierają formy statków kosmicznych, zamków z rycerskich krain czy dżungli pełnej rozłożystych zielonych liści. Dzieci więc czują się w tej niecodziennej dla nich przestrzeni w różny, fascynujący sposób, jak odkrywcy zakamarków dżungli czy prawdziwi astronauci. Taka stylistyka przenosi znane już im wszystkim zabawy na placu zabaw w zupełnie inny wymiar, dzieci lubią wcielać się w różne postacie i potrafią to robić nawet na pustych placach czy w swoich własnych pokojach, gdzie oczyma wyobraźni widzą różnorakie przestrzenie, a siebie w postaci bohaterów czy osób podbijających świat, jednak na takim placu zabaw wrażenia te są jeszcze bardziej realne i na ten czas marzenia np. o wyruszeniu w galaktyczną podróż stają się jeszcze bardziej realistyczne i dostarczają jeszcze większych wrażeń, co przynosi dzieciom wiele pozytywnych emocji i frajdy. Takie obiekty ponadto ciekawie wkomponowują się w przestrzeń, jeśli np. plac zabaw z elementami konstrukcyjnymi stylizowanymi na elementy spotykane w dżungli (wielkie zielone liście, daszki z nich, czy egzotyczne ptaki) ulokowany jest w parku, tworzy wraz z nim spójną całość i pozwala poczuć, że jest to element większej całości, w relacji z nim, a nie oddzieleniu.

galaktyczne-podroze-i-eksploracja-dzungli

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • I’m not over

    I’m not over

    Moich przemyśleń ciąg dalszy. Wczoraj rano wydawało mi się, że już względnie sobie poukładałam w głowie. Miałam nadzieję, że wszystko wróciło do dawnej normy, tylko nieco zmieniłam niektóre poglądy. Na to ‘wszystko’ naszedł Kuba i pokazał mi kolejny film. Jak dla mnie był o wiele bardziej poruszający. Racjonalnie wytłumaczył to, w co wierzyłam, tylko że

  • Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Duże łóżko w sypialni to sprawdzone rozwiązanie, na które jednak nie każdy może sobie pozwolić. W przypadku salonu odgrywającego rolę sypialni znakomitym pomysłem są sofy rozkładane równie wygodne w użytkowaniu, jak łóżka czy narożniki z funkcją spania. Nie zajmują dużo miejsca, a przy tym doskonale zdobią wnętrze. Upiększają przestrzeń mieszkalną, czyniąc ją równie niezwykle funkcjonalną.