|  | 

Teksty

Depilacja laserowa ile zabiegów?

Depilacja laserowa ile zabiegów? Co jaki czas należy je wykonywać?

Depilacja laserowa jest najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się niechcianego owłosienia z naszego ciała. Zdecydowanie nie należy do najprzyjemniejszych, jednak oferuje dość długotrwały efekt w stosunku do pozostałych metod depilacji, ponieważ laser jako jedyny gwarantuje stały efekt, ponieważ cebulki włosów pozostają trwale zniszczone.
Depilacja laserowa ile zabiegów?
Średnio potrzeba od sześciu do dziewięciu zabiegów w odstępach około miesiąca, żeby nie uszkodzić trwale skóry i nie zadawać sobie dodatkowego bólu. Zdarzają się jednak sytuacje, w których pojedyncze włoski, lub owłosienie na danym obszarze wciąż występuje. W takiej sytuacji należy wykonać tak zwany „zabieg przypominający”. Zazwyczaj wykonanie go raz w roku lub raz na dwa lata w zupełności wystarcza.
Jaka jest cena takiego zabiegu?
Cenę takiego zabiegu ciężko jest określić, ponieważ każdy salon posiada swój własny cennik, jednak średnio cena zaczyna się od około 120 zł za depilację wąsika, do około 550 zł za laserowe usuwanie owłosienia z nóg.
Ceny nie należą do najniższych biorąc pod uwagę, że jednokrotne wykonanie zabiegu nie zagwarantuje nam stałego efektu i wymagają one powtórzenia, aczkolwiek wydaje mi się, że ten sposób pozbywania się włosów z ciała jest jak najbardziej opłacalną metodą biorąc pod uwagę efekty, które zostają na stałe.

depilacja-laserowa-ile-zabiegow

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • I said I loved you

    I said I loved you

    Ciekawa jestem czy będzie Ci się chciało to czytać… Wróciłam z pasterki już ponad 2 godziny temu i tak siedzę na tym kompie bez konkretnego celu, wpatruję się w różę i myślę… o Bieszczadach, o nas, o tych 7 miesiącach… Przytuliłabym się teraz do Ciebie, strasznie mi Cię brakuje. Tak jak sobie myślę to dochodzę

  • Urządzenie do depilacji woskiem

    Urządzenie do depilacji woskiem

    Urządzenie do depilacji woskiem Nie każdego z nas stać na zabiegi depilacji w odpowiednim gabinecie. Jeśli jednak mimo to chcemy pozbyć się niechcianego owłosienia, możemy to zrobić, kupując sobie urządzenie do depilacji woskiem w odpowiednim sklepie internetowym czy stacjonarnym. Wiadomo, że n taki zabieg w salonie trzeba się umówić na konkretny termin, a mając takie