|  |  |  |  |  | 

Artykuły Felietony Nowości Porady Teksty

Masaż tantryczny

Masaż tantryczny
Masaże są nieodłączną częścią życia wielu osób. Po ciężkim dniu w pracy marzymy o tym, by wrócić do domu, zjeść coś smacznego i odpocząć. Czasami jest to nie wystarczający sposób na kompletne zrelaksowanie naszego ciała i umysłu, marzymy o czymś większym. Cóż więc na to poradzić?

Masaż tantryczny jest formą głęboko uspokajającego, relaksującego i uzdrawiającego masażu naszego ciała. Zamysł masażu tantrycznego wywodzi się ze starożytnej tradycji hinduistycznej i buddyjskiej. Na czym polega taki masaż? Przede wszystkim podczas takiego zabiegu masowane jest całe ciało, lecz skupia się na miejscach intymnych – jednak nie jest on masażem erotycznym. W masażu tantrycznym chodzi zazwyczaj o rozwój odczuwania zmysłowego i emocjonalnego, skupieniu się na chwili obecnej, zastanowienie się nad byciem.

Zabiegi możemy wykonać, korzystając z usług w gabinetach masażu. Możemy skorzystać zarówno z sesji indywidualnej dla kobiet i mężczyzn, jak i w wersji dla par. Jeżeli chcemy sami spróbować naszych sił w masażu tantrycznym mamy możliwość wzięcia udziału w kursach szkoleniowych. Dzięki temu takie masaże będziemy mogli przeprowadzać bez żadnych problemów w domowym zaciszu – co jest idealnym sposobem na relaks z samym sobą lub swoim partnerem życiowym.

masaz-tantryczny

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Depilacja laserowa ile zabiegów?

    Depilacja laserowa ile zabiegów?

    Depilacja laserowa ile zabiegów? Co jaki czas należy je wykonywać? Depilacja laserowa jest najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się niechcianego owłosienia z naszego ciała. Zdecydowanie nie należy do najprzyjemniejszych, jednak oferuje dość długotrwały efekt w stosunku do pozostałych metod depilacji, ponieważ laser jako jedyny gwarantuje stały efekt, ponieważ cebulki włosów pozostają trwale zniszczone. Depilacja laserowa ile

  • Depilacja laserowa Warszawa

    Depilacja laserowa Warszawa

    Depilacja laserowa Warszawa Depilacja laserowa to ostatnio bardzo popularny zabieg, również wśród celebrytów i znanych postaci ze świata filmu, muzyki czy też mody, o czym świadczą wpisy na portalach społecznościowych zawierające lokowanie konkretnego urządzenia. Nowości pojawiające się na rynku umożliwiają samodzielne przeprowadzenie zabiegu w domu, jednak osoby bez doświadczenia powinny udać się do profesjonalnego salonu,