|  | 

Hobby i Rekreacja

Instrukcja obslugi seat altea

Zabawa z muzyką

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasza impreza nie będzie miała sensu, jeśli nie przygotujemy muzyki, którą moglibyśmy uświetnić to spotkanie z dawno niewidzianymi znajomymi. Zależy nam na tym, by jak najdłużej wspominali tę zabawę i może jeszcze kiedyś wpadli na coś podobnego. Dlatego pierwsze, co robimy, to szukamy odpowiedniej muzyki. Najlepiej zacząć od chomikuj czy torrenty, bo tam znajdzie się ogromny wybór utworów, klipów i wielu innych plików, które mogą nam się przydać. Trzeba tylko dobrze wybierać. Po zebraniu listy utworów czas na kolejny punkt, czyli przygotowanie przekąsek. Jesteśmy mistrzami kuchennymi, więc to również nie powinno stanowić dla nas problemu. Nieco gorzej sprawa wygląda z konkursami i nagrody. Na pierwsze nie mamy pomysłu, na drugie odpowiedniej ilości funduszy. Dlatego będziemy musieli trochę improwizować i mieć nadzieję, że goście zbytnio się nie zorientują, bo wtedy całe wrażenia, jakie pragnęliśmy na nich wywołać, pryśnie niczym bańka mydlana w słoneczny dzień.

instrukcja-obslugi-seat-altea

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • I’m not over

    I’m not over

    Moich przemyśleń ciąg dalszy. Wczoraj rano wydawało mi się, że już względnie sobie poukładałam w głowie. Miałam nadzieję, że wszystko wróciło do dawnej normy, tylko nieco zmieniłam niektóre poglądy. Na to ‘wszystko’ naszedł Kuba i pokazał mi kolejny film. Jak dla mnie był o wiele bardziej poruszający. Racjonalnie wytłumaczył to, w co wierzyłam, tylko że

  • Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Sofy rozkładane w Twoim salonie

    Duże łóżko w sypialni to sprawdzone rozwiązanie, na które jednak nie każdy może sobie pozwolić. W przypadku salonu odgrywającego rolę sypialni znakomitym pomysłem są sofy rozkładane równie wygodne w użytkowaniu, jak łóżka czy narożniki z funkcją spania. Nie zajmują dużo miejsca, a przy tym doskonale zdobią wnętrze. Upiększają przestrzeń mieszkalną, czyniąc ją równie niezwykle funkcjonalną.